ARCADE, TOP 10 LİSTESİ, UNUTULMAZ OYUNLAR

Street Fighter II

Nostalji Oyun Emülatör Hakkında

  • Emülatörümüzü Telefon, Tablet ve Bilgisayarınızdan işlem yaparak kullanabilirsiniz.
  • Ayrıca Bilgisayarınıza bağladığınız kollar ile de oyunları oynayabilirsiniz sol altta kumanda ayarı mevcut.
  • Oyunlarınızı kaydetme seçeneği ile istediğiniz zaman kaldığınız yerden oynamaya devam edebilirsiniz.
  • Nostalji oyun ekibi olarak sizi eski günlerinize götürebilmek için çalışıyoruz.
  • Üstelik oyunlarımızın hepsi tamamen ücretsiz.

Nostalji oyun Ekibi sizin için bu kez de rekabeti çok yüksekte tutacak bir oyun ile karşınızda. Play tuşuna basarak hemen oynamaya başlaya bilirsiniz.

Street Fighter II ‘: Champion Edition

Street Fighter II ‘: Champion Edition bir olan dövüş oyunu ile eğlencelerle için serbest Capcom içinde 1992 . Street Fighter II alt serisinin Street Fighter oyunlarının birparçası olan Street Fighter II: The World Warrior’un birkaç güncellenmiş versiyonunun ilkiydi. Ana değişiklikler,oynanabilir karakterler olarakShadaloo Boss’larının ( tek oyunculu moddaki son dört bilgisayar kontrollü rakip) ve ayna maçlarının (aynı karakteri kullanan maçlara kıyasla)eklenmesiydi. Orijinal oyundaki sekiz ana karakterin dövüş teknikleri de daha dengeli bir rekabetçi oyun sağlamak için daha da geliştirildi.

Champion Edition’ı birkaç ay sonra piyasaya sürülen Street Fighter II ‘Turbo: Hyper Fighting izledi .

Karakterler

Sekiz ana karaktere ek olarak, World Warrior’da yalnızca CPU tarafından kontrol edilen dört Shadaloo Bossu ( Balrog(Boxer), Vega (Claw), Sagat ve M. Bison (Diktatör)) artık oynanabilir karakterler. Shadaloo Bossları önceki yinelemelerden önemli ölçüde azaltıldı, ancak standart sekiz dövüşçüye kıyasla nispeten güçlü kaldılar.

Geri dönen sekiz ana karakter, farklı karakterler arasında daha dengeli bir rekabete izin vermek için tekniklerinin ve önceliklerinin çoğunu değiştirdi. Ryu ve Ken’in özellikle dövüş teknikleri ortak dövüş tarzlarını farklılaştırmak için değiştirildi.

Maçlar ve rauntlar

In World Warrior , oyuncular aynı karakteri seçmek için izin verilmez. Bu kısıtlama Şampiyon Sürümü’nde kaldırıldı ve “ayna eşleşmelerine” izin verildi. Her dövüşçünün artık standart bir paleti ve Başlat düğmesine basılarak seçilebilen alternatif bir paleti var. Bir oyuncu tarafından bir palet zaten seçilmişse, diğer oyuncuya otomatik olarak kalan palet atanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir